Mida_teha_parnus_giidiga_ekskursioonile-noored-linnas
Veronika Meibaum

Veronika Meibaum

Pärnu linna giid

Mida teha Pärnus? Kolm põhjust tulla giidiga ekskursioonile

Pärnu on kahtlemata just selline linn, mida pea iga inimene Eestimaal kasvõi korra elus külastanud. Aga mida teha Pärnus, kui oled kohale jõudnud? 

Mõne jaoks on reis suvepealinna suurem ettevõtmine, teine aga jõuab siia mitu korda aastas. Ja kõik, kes Pärnusse tulevad, teavad ikka, et Pärnus on rand, Lydia Koidula, Jannsen ning Jahtklubi, palju häid kohvikuid ning suurepäraseid restorane, spaahotelle, ning ports ööklubisid. Ja teater. Tihtilugu liigutaksegi kindlat trajektoori mööda: hotell – rand – pitsarestoran – ööklubi. Väikeste variatsioonide ning kõrvalepõigetega, muidugi.

Siia tullakse nii romantilisele puhkusele, perega lõõgastuma, kokkutulekutele ja ka firmaüritustele – Pärnu on kaunis ja mõnus linn, mis pakub rohkelt võimalusi nii puhkuseks kui ka töisteks kohtumisteks. Vahet pole, mis on Sinu reisieesmärk. Oluline on, et see oleks meeldejääv ning pakuks elamust ja toredaid mälestusi.

Miks üldse tulla giidiga tuurile? Esmapilgul poleks nagu põhjust – saad linnas navigeerimisega ka ise suurepäraselt hakkama ning leiad vajalikud kohad üles. Tõsi, aga see polegi giidituuri eesmärk. Ekskursioon viib Sind avastusretkele. Ja see ei ole pelgalt ajalooliste faktide tulistamine, vaid lugude jutustamine. See on võimalus näha fassaadist kaugemale ning saada teada midagi sellist, millest ainult kohalik giid Sulle jutustada oskab.

Niisiis, millal tulla giidiga tuurile? Pakume välja kolm olukorda, millal giidituur võiks meie arvates olla suurepärane idee.

Sünnipäev

Kas Sul on sünnipäev tulemas ja Sa hakkad jälle mõtlema, kuidas lahutada oma külaliste meelt ? Laua taga istumine, piinlik vaikus või aastast-aastasse samadel jututeemadel vestlemine ei tundu ahvatlev? Või äkki otsid hoopis mõnd põnevat kingitust kellelegi sünnipäevaks? Midagi enamat, kui lihtsalt üks järjekordne ostukeskuse kinkekaart?

Kui jah, siis soovitame tulla ekskursioonile! Vii oma külalised toredale jalutuskäigule mööda Pärnut, avastage koos huvitavaid kohti ning lugusid, veetke mõnusalt aega. Pärast maitseb ka söök-jook paremini ning pidu läheb kiiremini käima.

Kui aga tellid ekskursiooni kellelegi kingituseks, siis lisaks toreda elamuse kinkimisele sünnipäevalapsele, rõõmustad Sa ka ennast, sest arvatavasti kutsutakse ka Sind sellele ekskursioonile kaasa. Topeltrõõm.

Poissmeeste- või tüdrukuteõhtu

Oled otsustanud korraldada ühe vägeva peo Pärnus? Paremat kohta selleks on raske ette kujutada! Baarid, restoranid, ööklubid, kuum rannaliiv… Jah, kõik see kuulub vaieldamatult ühe suvise peo nimekirja. Aga poissmeestepidu või tüdrukuteõhtu ei pea tingimata olema üks raju olemine, mis lõppeb hommikuse peavalu, mälumängu ning piinlike piltide kustutamisega telefonist.

Seega, mis oleks, kui võtaks asja pisut rahulikumalt ning lisaks ürituse programmi nimekirja ühe ekskursiooni? Jah! Kas teadsid, et ekskursioonid on nii tegija, aga ka tellija nägu. Kui soovid meelelahutuslikku, tujutõstvat ekskursiooni, siis oleme Sinu jaoks olemas! Ekskursioon elektritõukeratastel? Olemas. Õlleteemaline tuur koos degusteerimisega? Olemas. Armastuseteemaline ekskursioon? Samuti olemas.

Muide, ekskursioonile võib lisada erinevaid tegevusi, peatuspaiku, põnevaid transpordivahendeid ja kohtade külastusi. Oleme paindlikud ning pingutame suurepärase lõpptulemuse nimel. Enam ei pea mõtlema, mida teha Pärnus – oleme Sinu jaoks olemas!

 

Ettevõtte motivatsiooniüritus

On teada-tuntud tõde, et õnnelik töötaja tõstab ettevõte mainet ning suurendab selle kasumit. Just! Niisiis oled Sa otsustanud oma töötajaid motiveerida või hoopis premeerida ja korraldanud ühise väljasõidu Pärnusse. Või on see hoopis koolitusreis või mõlemat. Igal juhul oleks mõistlik planeerida tegevustesse ka midagi kultuurset, mis hariks vaimu ning laiendaks ka silmaringi. Teatris juba käidud? Restoranis istutud? Nüüd on aeg suunduda virgutavale jalutuskäigule mööda Pärnut koos giidiga. Või miks mitte hoopis jalgrattatuurile? Aga kui soovid latti eriti kõrgele tõsta, siis vii oma meeskond ekskursioonile elektritõukeratastel – valik on Sinu!

Miks mitte valida mõni temaatiline ekskursioon, mis sobib Sinu ettevõtte tegevusvaldkonnaga? Kas tegemist on meditsiinivaldkonnaga? Meil on meditsiiniteemaline tuur. Kaubandus? Räägime sellest. Tööstus? Aga palun! Või on see hoopis midagi muud, mis Sinu firmale huvi pakub? Oleme ideedeks ja ettepanekuteks avatud ning leiame üheskoos parima lahenduse! Mida teha Pärnus? Elemantaarne – tule ekskursioonile!

 

Kokkuvõtteks võib öelda, et giidituur sobib praktiliselt iga ürituse ilmestamiseks ning mitmekesistamiseks. Kui otsid kvaliteetset, harivat ning põnevat meelelahutust, siis giidiga ekskursioon on just see, mida vajad. Oleme Sinu jaoks olemas.

Kõikide meie tuuridega saad tutvuda siin

Avasta Pärnut koos meiega! Pärnu Private Tours – tõenäoliselt parimad ekskursioonid Pärnus.

 

Mida teha Pärnus? Veronika Meibaum

Veronika Meibaum

Pärnu Private Tours

info@parnutours.com

+372 5595 8038

Jaga postitust:

Share on facebook
Share on print
Share on email
Share on pinterest
Share on linkedin