kohvik-restoran-hea-maa-parnus_logo_v

Räägivad, et õige kunst sünnib tühja kõhuga. Meie seda ei usu.

Pärnu parim kohvik-restoran Hea Maa kutsub Sind täiustama oma teatri- ja kontserdielamust!

Räägivad, et teater on kaduv kunst. Et see, mis teatrilaval sünnib, see samal hetkel sinnasamasse ka hääbub. Mis äsja oli, seda enam ei ole ja seda enam ei tule. Kui eesriie langeb ja orkestri viimase noodi kaja kustub, siis jäävad ainult emotsioonid ja pime kodutee. Aga miks peaks õhtu, mis emotsioonide püüdmise jaoks vabaks võetud, sealsamas, klapptoolide kolina saatel kõigest paari tunniga lõppema? Lase tal viibida, luba tal olla kauem, kui kestab kontsert Pärnu kontserdimajas või näitemäng Endla Teatris. Kümble selles, mis Sulle äsja anti, veidi enam, võta ta endale selle õhtu kaaslaseks, kellest mõelda, kellega olla ja kellega öös edasi minna.

Tulge istu pärast etendust oma emotsiooniga meie juurde, kohvik-restorani Hea Maa, mis on Pärnu kontserdimaja’st parasjagu mõnesaja sümfoonilise sammu ja Endla Teatrist poole aplausi kaugusel ning muljetage veini kõrvale näidendist, mille sügavavõitu sõnum õige pisut ülerääkimist nõuab. Võta kohvi ja tükk sorbeed ning lahka esietendust, millest ilmselt tõotab saada Endla teatri mängukava järgmiste aastate vaieldamatu menuk. Või maitse mustikasuppi, mis laseb äsjase kontserdi veelkord Sinust läbi voolata. Las see üleslöödud õhtu on tervenisti Sinu.

Kõigile Endla teatri ja Pärnu kontserdimaja pileti* ettenäitajatele kogu menüü**

-10%

* Pakkumine kehtib ka üks nädal enne ja üks nädal pärast piletil märgitud kuupäeva
** kogu menüü ja alkohoolsed joogid

Tulen kohvik-restorani Hea Maa

See lõhnab veel eelmisest korrast. Õrnalt, aga lõhnab. Ta ei rääkinud tookord palju. Me kumbki ei rääkinud, olime niisama. Mina selle kleidiga ja Tema minuga. Ja täna läheme jälle. Aga kleit lõhnab veel eelmisest korrast Meie järele.